• Оранжевая линия
  • Reklāmas Pakalpojumi

Reklāmas aģentūra Lattims piedāvā dažādus reklāmas pakalpojumus

Piedāvājam pilnu reklāmas pakalpojumu klāstu jūsu produkta vai pakalpojuma virzīšanai. Mēs piedāvājam kompleksu pieeju uzdevuma risināšanai, lai palielinātu efektivitāti Jūsu kompānijas izaugsmei: no maketa izstrādes līdz automašīnas aplīmēšanai.


1

Maketēšana un dizains

Mēs izstrādājam maketu un sagatavojam to jūsu: vizītkartēm, reklāmas bukletiem, brošūrām, katalogiem, kartiņām, ielūgumiem un jebkuram citam reklāmas – poligrāfijas izstrādājumam vai dāvanu produkcijai. Cienījamie klienti, mēs izgatavojam maketus stigri pēc jūsu tehniskā uzdevuma, kuru jūs sagatavojat iepriekš. Tehniskais uzdevums sastāv no jūsu vajadzībām un vēlmēm, uzrakstītām uz papīra vai atsūtītām elektroniski uz e-pastu.

1

Izgatavošana un saskaņošana

Projekta izgatavošana un saskaņošana ar būvvaldi un Valsts ceļiem.

3

Ploterēšana

Ploterēšana piedāvā iespēju izgatavot pašlīmējošus burtus, uzrakstus, zīmējumus, kurus var izvietot praktiski uz jebkuras virsmas - automašīnas virsmas, veikala skatloga vai reklāmas stenda. Vinila plēves, kas tiek izmantotas šīs reklāmas izgatavošanai, ir ļoti izturīgas un pieejamas ļoti daudzās krāsās – glancētas, matētas, metāliskas, caurspīdīgas, gaismu atstarojošas un pat hologrāfiskas.

4

Bigošana

Bigojam papīru, kartonu, mikrogofru, plastiku lielā formātā. Izmantojot tehnoloģijas, lapa tiek saspiesta noteiktā vietā, kā rezultātā notiek profila formatēšana, kas palīdz vēlāk realizēt taisnu locījumu bez lūzumiem, plaisām, krāsu kārtas norīvēšanas. Kā likums bigošana tiek pielietota blīva papīra, plēves, plastikas locīšanai u.t.t.

5

Izciršana

Pēc vairāku gadu pieredzes, strādājos ar klientiem Latvijā, piedāvājam pasūtītājiem plašu sortimentu ar dažādu formu kartonu, mapju, paku, tipogrāfijas izgatavoju izciršanu. Tādā veidā mēs ne tikai ietaupām naudu, bet arī pievienojam savam izstrādājumam neatkārtojuma rozīnīti. Aplokšņu, vizītkaršu, atklātņu izveidošana notiek ar noasinātiem spiedogiem, kas ievērojami palielina gatavās produkcijas izmaksas.

6

Folijspiede

Mūsu reklāmas aģentūra piedāvā plašu sortimentu folijas karstajai folijspiedei – sudraba klasiskajai folijspiedei ar sudrabu, zeltu, metālisku, matētu, glancētu, krāsainu un dažādas tekstūras. Folijspiede – tas ir pats pazīstamākais veids kā piešķirt īpašu spīdumu izstrādājumam. Pateicoties augstās temperatūras iedarbībai un īpašas klišejas spiedienam, folijs izkūst un izveidojas spiedogs, atbilstoši klišejas formai un izvēlētās folijas krāsai.

7

Reljefspiede

Mūsu reklāmas aģentūra veido reljefspiedi uz dažādiem materiāliem, piemēram: ādas, papīra, plastikas, koka u.c. Reljefspiedes metode tiek pielietota, lai izveidotu vizītkartes, suvenīru produkcijas, etiķetes, mapes, kalendārus, dāvanu iesaiņojumus, kā arī, lai uzklātu logotipus, piešķirot poligrāfijas izstrādājumiem patīkamu un oriģinālu izskatu. Reljefspiedes pakalpojums- tā ir poligrāfijas produkcijas dekorēšanas iespēja.

8

Iesiešana ar
metālisku spirāli

Mūsu reklāmas aģentūra piedāvā iesiešanu ar metālisku spirāli. Metāla spirāles vākiem tiek plaši izmantotas dažādas produkcijas drukāšanai, tā kā tas ir ļoti ērts ne tikai diplomdarbu un dokumentu, bet arī reklāmas produkcijas, kalendāru, brošūru, bloknotu drukai. Šis iesiešanas veids ir ļoti populārs un nodrošina labu izdevuma šķirstīšanu un lasīšanu.

9

Laminēšana

Laminējam liela formāta papīru (platumā līdz 64 cm). Izmantojam augstvērtīgu japāņu polietelēna plēvi. Standarta biezums izcilai plēvei – 25 mikroni, matētai – 30 mikroni. Iespējams arī cits plēves biezums.

10

Lielformāta druka

Mēs piedāvājam lielformāta drukas pakalpojumus. Mēs vienmēr esam gatavi piedāvāt klientiem kvalitatīvus, operatīvus un nedārgus poligrāfijas pakalpojumus, tādus kā steidzama lielformāta baneru, plakātu, fotogrāfiju uz papīra, uz audekla, uz auduma druku.

11

Digitālā druka

Piedāvājam digitālo druku. Ar digitālo druku iespējams drukāt vizītkartes, skrejlapas, flaierus, bukletus, brošūras, plakātus, uzlīmes, ielūgumus, kalendārus, apsveikuma kartiņas un citu poligrāfijas produkciju.

12

Automašīnu aplīmēšana

Vai vēlaties, lai Jūsu reklāma būtu ļoti mobila un aptvertu lielu auditoriju? Vai Jums ir vēlēšanās padarīt automašīnu individuālu? Mūsu tehnoloģijas palīdzēs Jums! Aplīmējam automašīnas un izbraucam pie klientam, lai aplīmētu automašīnas.